atu-pracownia

Projekty

wnętrze domu w gdyni 2022

Wnętrze domu prywatnego

Przedstawione wnętrza to projekt prywatny dla domu w zabudowie bliźniaczej. Dom z ogrodem znajduje się w spokojnej części przedmiejskiej Gdyni – Kosakowie. 

Nowoczesne wnętrze z klasycznymi akcentami

Na życzenie klientów dostosowaliśmy stylistykę wnętrza proponowanego przez dewelopera na bardziej klasyczną, monochromatyczną z akcentami w drewnie i czerni. Akcentem kolorystycznym jest wnętrze łazienki ze ścianą wyłożoną płytkami – cegiełkami w melażowych odcieniach ziemistych i zielonych. Na przeciwko znajduje się zabudowa stolarska w delikatnym odcieniu pastelowej oliwki. 

Projektowanie mieszkania na wymiar

Przestrzeń dla całej rodziny – niezależnie czy dom czy mieszkanie – przypomina szycie wnętrza na wymiar. Wiąże się to z dostosowaniem nie tylko stylistycznym, ale także przede wszystkim funkcjonalnym. Tworząc wnętrze dla rodziny bierze pod uwagę ilość domowników, ich cechy charakteru, płeć i potrzeby. Liczymy koty, psy, chomiki, rybki. Pytamy o ilość potrzebnych szaf, siedzeń, metrów kanapy. Pytamy o rozmiar TV, potrzebę osobnej garderoby, WC, kuchni. Często udaje nam się znaleźć miejsce na potrzeby, z których inwestorzy myśleli, że będą musieli zrezygnować.