atu-pracownia

Projekty

wnętrze domu w szczecinie 2021

Projekt wnętrz w domu w Szczecinie

Przedstawiamy wizualizacje części koncepcyjnej projektu wnętrz w stylu nowoczesnym w domu w Szczecinie.

Nowe funkcje wnętrz prywatnych

Projektowanie przestrzeni prywatnej o większej powierzchni niż mamy w mieszkaniu, wiąże się z przemyśleniem podziału funkcjonalnego. Nie ważne czy projektujemy dla konkretnych klientów ich wymarzone lokum szyte na miarę, czy tak jak w tym przypadku mamy stworzyć wnętrze domu do sprzedaży dla dewelopera. Za każdym razem wczuwamy się, wyobrażamy sobie życie i potrzeby domowników, dostosowujemy projekty  pod nich życie – life and work flow.

Home office i biuro w domu

Projektując wnęrze domu w czasie świeżo popandemicznym  trzeba wziąć pod uwagę potrzebę zagospodarowania przestrzeni pod biuro, home office lub chociaż pokój ze stanowiskiem do pracy. Ważna stała się przestrzeń do odizolowania, wyciszenia i skupienia. To bardzo ciekawe jak szybko, ale dynamicznie udało nam się przystosować do nowych warunków i wymagań. Z początku obserwowaliśmy na siłę upychane biurka, stanowiska pracy w kuchni, zakrycia z kołder, rozrzucanie tła na krzesłach by nie było bałaganu – uczyliśmy się na własnych błędach. Co gorsze błędy te często były odtwarzane online, szły transmisją na żywo na ZOOmie a niektóre stały się viralowym memem. Na szczęście i my, projektanci, ale i producenci, bardzo szybko zareagowaliśmy na potrzeby rynku otwierając nowe możliwości, pokazując produkty i możliwości lepszego zorganizowania sobie takiej przestrzeni. Dziś mamy szeroki wachlarz ciekawych, modułowych mebli, komplety nie wyglądające na “typowo biurowe” – pasujące do nowoczesnych wnętrz prywatnych, mobilne ścianki o lekkiej i składanej konstrukcji. Wnętrze za to możemy potraktować materiałami wygłuszającymi i rozbijającymi dźwięki, stworzyć przestrzeń do pracy i mobilizacji.

Projektant wnętrz online, projektowanie zdalne

Projekt wnętrz zdalnie to również temat świeży, który bardzo szybko się upowszechnił. Nie jest już dziwnym, że na podstawie przesłanych materiałów od klienta i briefu, zestawu inspiracji i pytań tworzymy projekt koncepcyjny. Co innego przy etapie wykonawczym, wtedy potrzebujemy dobrej inwentaryzacji którą zazwyczaj robimy sami. Jeżeli projektujemy cały budynek i wnętrza pod klucz, wtedy bardzo ważna jest współpraca z wykonawcami którzy rzetelnie i z rozsądkiem będą w stanie wykonywać zadania. Mamy szczęście posiadać w swojej bazie wykonawców i fachowców którzy są w stanie dotrzeć do każdego zakątka Polski, nie straszne im jest postawienie domu w Szczecinie czy wykończenie mieszkań w Kielcach.
Jeżeli chcecie zobaczyć nasze wizualizacje na stronie dewelopera a może jesteście zainteresowani zainwestowaniem w swój kąt w Szczecinie to zapraszamy TUTAJ
.