atu-pracownia

Kim jesteśmy?

O nas

O nas

ATU Pracownia Architektoniczna

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji. Indywidualne podejście podczas realizacji pozwala na opiekę nad projektem w każdej jego fazie od koncepcji przez uzgodnienia niezbędnej dokumentacji do nadzoru autorskiego. Nasze kwalifikacje i praktyka zespołu specjalistów umożliwiają podjęcie najciekawszych wyzwań jak i tych najbardziej przyziemnych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w architekturze mieszkaniowej i usługowej oraz wizualizacjach. Elastyczność, chęć mierzenia się z wyzwaniami i nieustanne poszerzanie horyzontów pozwala nam jednak zamienić nawet najśmielsze pomysły przedstawiane przez inwestorów w szyte na miarę projekty oraz realizacje.

o nas pracownia architektoniczna ATU zespół

Zespół

Zespół

zdjęcie portretowe Tomasz właściciel

arch. Tomasz Urbanowicz

CEO, założyciel pracowni, główny architekt

Architekt IARP, wyróżniony trzema nagrodami za magisterski Dyplom Roku, absolwent Politechniki Gdańskiej i stypendysta Rzymskiego Università Roma Tre.
Nagradzany także w konkursach architektonicznych w kraju i za granicą. Uczestnik licznych warsztatów i konferencji architektonicznych. 
Aktywny członek oraz delegat Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów aktualnej kadencji. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr 58/POOKK/V/2018

Poświęca się całym sercem pracowni ale wolny czas spędza z rodziną, aktywnie na świeżym powietrzu lub z rywalami na kortach tenisowych – wicemistrz Mistrzostw Polski Architektów, Poznań 2020r.

zdjęcie portretowe członka zespołu Asia

arch. Joanna Wiktorko

Architekt

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na wydziale architektury i urbanistyki oraz studiów podyplomowych w zakresie zabytkoznawstwa i konserwatorstwa dziedzictwa architektonicznego na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Oaza spokoju, niezawodna koordynatorka i zaangażowana opiekunka klienta w procesie inwestycyjnym i budowlanym. Wolny czas najchętniej spędza na długich spacerach w towarzystwie bliskich z aparatem analogowym w ręku. Gra i śledzi mecze siatkówki halowej i plażowej. 

zdjęcie portretowe członka zespołu Anita

mgr szt. Anita Wrzeszcz

Architekt wnętrz

Multi-absolwentka ASP na kierunkach: architektura wnętrz, wzornictwo i animacja kultury. Jest wielozadaniową specjalistką od zadań niemożliwych oraz żywą bazą danych o aktualnych trendach, specyfikacjach materiałowych oraz stylowych dodatkach do każdego wnętrza.

Od dziecka wyżywa się artystycznie tak samo na ścianach i podłogach jak na płótnach i wytworach rękodzielniczych.

 

Oprócz opieki nad klientami w pracowni prowadzi także kursy przedegzaminowe na ASP. W wolnym czasie pływa, zwiedza i wyszukuje nowinki branżowe.

arch. Magdalena Ćwiklińska

Architekt

mgr szt. Zuzanna Chamera

Architekt wnętrz