atu-pracownia

Projekty

osiedle galileusza 2022

Projekty architektoniczne w Gdańsku

Projekt czasami zaczyna się od wizji inwestora, czasami od rzeczy znaczniej mniej kreatywnej – analizy działki. Z chęcią dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą i pomagamy przeprowadzić wyliczenia dające możliwość przeliczenia opłacalności inwestycji. Sprawdzamy w odpowiednich aktach, urzędach i przepisach co można i gdzie można a do tego jak można wykonać. Jeżeli wahasz się przed wyborem działki, profesjonalne obliczenia rozwieją Twoje wątpliwości.

Projekty zabudowy jednorodzinnej

Czasami terminologia urzędowa, architektoniczna i budowlana nie są jasne i klarowne. Lawirując pomiędzy tym co jest napisane w prawie a tym co jest możliwe do wykonania, otwieramy nowe możliwości i stwarzamy pole dla nowoczesnych i ciekawych inwestycji. Znacznie łatwiej jest zaprojektować i wybudować dom jednorodzinny dla konkretnych klientów, którzy mają działkę i inspiracje oraz konkretne wymagania. Jednak po wybraniu odpowiedniego miejsca możemy stworzyć nie jednej domek, a dopasowane, kameralne osiedle, zaprojektować tkankę miejską i wykreować nowy wizerunek danej części miasta. 

Domki jednorodzinne jako inwestycje

Inwestowanie w nieruchomości stało się bardzo popularne. Jako mieszkańcy pomorza widzimy zainteresowanie inwestorów prywatnych zagranicznych ale i z innych  części Polski, którzy chętnie nabywają w naszym województwie miejsca do wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego lub zostawiają dla siebie jako miejsce wakacyjne i wyjazdowe. Polecamy przyglądać się naszym projektom, gdyż jest wśród nich bardzo dużo ciekawych obiektów, mieszkań, lokali właśnie pod względem inwestycyjnym. Jeżeli chcesz stać się naszym partnerem, potrzebujesz dobrych i jakościowych materiałów marketingowych i pomocy z zakresu prawa budowlanego – zapraszamy do kontaktu

Czy aby zarabiać na nieruchomościach potrzebuję architekta?

Nie, oczywiście nieruchomości to biznes jak każdy inny. O ile łatwiej jest prowadzić restaurację z fachowym i szanowanym szefem kuchni, o tyle polecamy jednak prowadzić takie inwestycje pod okiem profesjonalnych i rzetelnych architektów. 

Nasza praca to nie tylko koncepcje i tworzenie projektów budowlanych. Współpraca z architektem od początku prowadzenia projektu pomoże na przykład zaoszczędzić czas na szukanie odpowiedzi które my mamy i już przerobiliśmy na innym projekcie. To również oszczędność czasu i pieniędzy, na błędach, które jesteśmy w stanie wyłapać już dość wcześnie jak i na każdym kolejnym etapie pracy. To odciążenie, wygoda ale i możliwość znalezienia oszczędności. 

Świetna lokalizacja pod inwestycję w Gdańsku

Przedstawione wizualizacje tworzą materiały marketingowe dla dewelopera. Więcej o ten inwestycji można znaleźć, przeczytać i sprawdzić na stronie – OSIEDLE GALILEO. Zaprojektowaną nową przestrzeń na Osowej w Gdańsku stworzą budynki mieszkalne, trzykondygnacyjne, podzielone na apartamenty z możliwością wykupu takich przestrzeni jak garaż, pomieszczenie techniczne czy części poddasza. Dzięki współpracy powstały personalizowane lokale w dobrej lokalizacji, z których każdy wydaje się być równie ciekawym, w możliwości wykończenia pod klucz.