atu-pracownia

Oferta

Oferta

Projekty budowlane

Przeprowadzamy naszych klientów przez wszystkie fazy procesu inwestycyjnego. Od wyboru lub analizy działki, poprzez projekt koncepcyjny, budowlany, techniczny, wykonawczy aż po nadzór autorski a w razie potrzeby i budowę oraz pozwolenie na użytkowanie. Niezależnie czy jest to dom jednorodzinny czy hala magazynowa – posiadamy wielobranżowy zespół doświadczonych projektantów, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania klientów oraz zapewnić odpowiedzialnie sporządzoną dokumentację na każdym etapie inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam również na elastyczne dostosowanie się do dynamicznych zmian podczas procesu budowlanego.

zdjęcie projekty budowlane
ilustacja pokazująca projekty wnerza

Projekty wnętrz

Przeniesienie pomysłów z inspiracji i wizji do rzeczywistości to nasza pasja! Wsłuchujemy się bardzo uważnie w Twoje słowa, nawet te niewypowiedziane, i przedstawiamy Ci możliwe scenariusze działania. Dzięki wrażliwości na cudze potrzeby i doświadczeniu stawiamy czoła najbardziej wymagającym klientom.  Uzupełniamy te plany o zabiegi funkcjonalne, estetyczne oraz dopasowujemy rozwiązania do Twojego budżetu. Podpowiadamy i asekurujemy Cię na każdym etapie projektu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zainteresowaniom, śledzimy trendy a praca naszego zespołu przy realizacjach inwestycji dała nam wiedzę, którą chętnie się dzielimy. 

Konsultacje, analizy

Posiadasz działkę, ale nie jesteś pewny jak można ją najlepiej wykorzystać? Masz obiekt, który chciałbyś rozbudować, ale nie wiesz jaki byłby najlepszy sposób? A może stworzyłeś dobry plan inwestycyjny i potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszego miejsca na jego realizację? Jesteśmy od tego, aby Cię wesprzeć. Przeanalizujemy plany pod kątem obowiązujących przepisów aby  zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę związaną z nabyciem, sprzedażą lub dzierżawą nieruchomości.
Rzetelna analiza chłonności działki oparta o wstępną koncepcję zabudowy będzie stanowić realną podstawę pod odpowiedzialną decyzję inwestycyjną. Dzięki temu zbudujesz solidne fundamenty na przyszłość.

zdjęcie zespołu ATU
zdjęcie wykończonego domu

Wykończenia pod klucz

Jeżeli brakuje Ci czasu, martwisz się o przekroczenie zakładanego budżetu lub znalezienie solidnej ekipy remontowej, skorzystaj z oferty wykończenia Twojego lokalu pod klucz! 

Doświadczenie praktyczne naszych wykonawców w połączeniu z autorskim, sumiennym nadzorem na budowie przyniesie Ci ulgę w postaci odciążenia od monitorowania stanu i jakości prac. Pozwoli to również zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewni rzetelne przeniesienie wizji projektowej na każdy centymetr kwadratowy wymarzonego lokum.